Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 14, 2022 in Uroda |

Jak wykonane są naszywki na zamówienie?

Jak wykonane są naszywki na zamówienie?

Naszywki na zamówienie są bardzo modnym i nietuzinkowym uzupełnieniem stroju. Możesz je spersonalizować w dowolny sposób – samodzielnie wybierasz kształt, kolor, napisy i inne detale. Obecnie wiele firm oferuje produkcję wysokiej jakości naszywek – w jaki sposób powstają te ponadczasowe ozdoby? Sprawdź!

Naszywki haftowane komputerowo

Jedną z najpopularniejszych metod produkcji większych partii naszywek jest haft cyfrowy. Jest to nowoczesna technologia, dzięki której w ciągu kilku chwil Twój projekt zostaje przeniesiony na materiał: tkaninę naturalną, syntetyczną, filc lub skórę. W pracowni hafciarskiej plik z projektem przechodzi kontrolę jakości, a następnie hafciarka opracowuje go w najdrobniejszym szczególe.

W profesjonalnych studiach naszywki na zamówienie powstają najczęściej w technologii cyfrowej ze względu na wysoką jakość, wydajność i ekspresowe tempo produkcji. Hafciarka precyzyjnie odtwarza zadany wzór, pobierając z zasobnika trwałe nici w określonych kolorach. W ten sposób, sztuka po sztuce, są dynamicznie wykonywane rozmaite projekty, duże i małe.

Naszywki w technologii haftu i sublimacji

Dobrze wyposażona pracownie projektowe oferują również naszywki, wytwarzane w technologii haftu i sublimacji. Jest to metoda, dzięki której można odwzorować każdy, nawet bardzo złożony projekt, pełen detali i różnych kolorów. Na czym ona polega? Naszywki mogą być częściowo haftowane, a częściowo drukowane.

Sublimacja to jedna z najnowocześniejszych form druku, w której główną rolę odgrywają specjalistyczne atramenty, aplikowane pod ciśnieniem na materiał. To technologia, która daje projektantom duże pole do popisu, ponieważ nie muszą się oni ograniczać do prostych emblematów. Poliestrowe naszywki na zamówienie, wytwarzane metodą druku cyfrowego oraz sublimacji, są estetyczne i trwałe. Możesz je nabyć w wersji do przyszycia lub na rzep.

Gdzie można nabyć stylowe, spersonalizowane naszywki na zamówienie? Sprawdź ofertę polskiej pracowni ZOKO haft!