Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on gru 22, 2017 in Uroda |

Długie paznokcie jak naturalne – paznokcie żelowe francuski, zdejmowanie tipsów żelowych

Długie paznokcie jak naturalne – paznokcie żelowe francuski, zdejmowanie tipsów żelowych

Zadbane, odpowiednio długi i posiadające ładny kształt paznokcie to marzenie każdej kobiety. Niestety bardzo często paznokcie są słabe, giętkie i łamliwe. Ulegają także mechanicznym uszkodzeniom, która z nas nie zna bólu złamanego paznokcia Wszystkie pozostałe są piękne i długie, a jeden uszkodzony nieszczęśnik psuje pożądany efekt.

paznokcie żelowe francuski

Co robić w takiej sytuacji lub jeśli nie mamy szczęścia i nie jesteśmy posiadaczkami twardych i wytrzymałych paznokci ? Odpowiedzią są paznokcie żelowe, lekkie i odpowiednio wykonane pozwalające na osiągniecie naturalnego efektu. Mogę być wykonane w formie naturalnej płytki, przeznaczone do dalszej stylizacji lub też od razu w formie zdobienia na przykład popularnego frencha. O tym, gdzie takie paznokcie możemy wykonać w naszej najbliższej okolicy łatwo przekonany się wpisując w wyszukiwarkę internetową odpowiednie hasło, na przykład: paznokcie żelowe francuski .

zdejmowanie tipsów żelowych

Złą sławą okryte jest zdejmowanie tipsów żelowych przez co wiele Pań boi się tej techniki stylizacji paznokci. Niesłusznie bo profesjonalnie wykonane i zdjęte paznokcie żelowe nie powinny spowodować uszczerbku i pogorszyć kondycji naszej naturalnej płytki paznokcia.