Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 12, 2018 in Uroda |

Piękne rzęsy – trwałe przedłużanie rzęs

Piękne rzęsy – trwałe przedłużanie rzęs

Długie, o wyraźnym kolorze, odpowiednio podkręcone rzęsy to cel każdej kobiety. Dlatego sięgamy po coraz to nowe tusze, zalotki, odzywki do rzęs i inne specyfiki dostępne w drogeriach. Cóż, skuteczność niektórych z nich jest naprawdę znikoma, a pieniądze wydane na ich zakup, wcale nie takie małe.

trwałe przedłużanie rzęs

Dlatego jeśli mimo sporych nakładów finansowych nie osiągnęliśmy pożądanych efektów, warto zastanowić się nad zabiegami profesjonalnymi, takimi jak na przykład trwałe przedłużanie rzęs . Wykonane w profesjonalny sposób nie uszkadzają naszych naturalnych rzęs i pozwalają nam na osiągnięcie wymarzonego efektu, ponieważ to my wraz z kosmetyczką wykonującą zabieg decydujemy o gęstości i długości rzęs i intensywności efektu końcowego. Innym ciekawym zabiegiem, który pomoże nam w osiągnięciu wymarzonego efektu jest tak zwana trwała rzęs.

trwała na rzęsy Poznań

Zabieg ten mimo, że nieco mniej popularny niż przedłużanie rzęs, wykonywany jest w wielu salonach, o czym można przekonać się wpisując w wyszukiwarkę hasło trwała na rzęsy Poznań . Warto zwrócić uwagę na kwalifikacje i doświadczenie osoby, u której zabieg chcemy wykonać. Dzięki temu zyskujemy pewność, że wszystko odbędzie się w bezpieczny sposób, a efekt będzie zadawalający.