Mezoterapia igłowa

Mezoterapia jest niechirurgiczną metoda stosowaną do regeneracji, poprawy wyglądu oraz odmłodzenia skóry, w leczeniu cellulitu, rozstępów a także w leczeniu i profilaktyce łysienia. Polega ona na bezpośrednim wstrzykiwaniu w miejsca zmienione chorobowo odpowiednich substancji leczniczych. Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych i długotrwałych efektów terapii, szybko poprawiających kondycję i wygląd skóry oraz poprawiających kondycję włosów.


Wskazania do mezoterapii

Zmniejszenie objawów starzenia się skóry tj. zmarszczki, zwiotczenie i ścieńczenie skóry

Zapobieganie wypadaniu włosów

Terapia cellulitu

Terapia rozstępów

Efekty mezoterapii są widoczne tylko wówczas, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów.


Stosowane preparaty

Conjonctyl

Preparat stosowany w skutecznej terapii cellulitu i rozstępów. Wpływa na regenerację tkanki łącznej, komórek, naskórka i skóry właściwej. Stosowany w wygładzeniu drobnych zmarszczek, blizn i zmian po trądziku. Skuteczna terapia w leczeniu rozstępów na udach, pośladkach, brzuchu i piersiach.

Placentex

Preparat stosowany w celu silnego pobudzenia regeneracji skóry, stymuluje pracę fibroblastów, co prowadzi do wzrostu produkcji wszystkich składników skóry. Placentex ma zastosowanie w rewitalizacji skóry twarzy, poprawia jej elastyczność i koloryt. Stosowany także do skutecznej terapii cellulitu i rozstępów.

Surgilift Plus

Kwas hialuronowy jest najsilniejszą substancją nawilżającą. Preparat Surgilift PLUS oparty na niestabilizowanym kwasie hialuronowym służy poprawie nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. Wstrzyknięcie preparatu Surgilift PLUS poprawia jakość skóry twarzy, szyi, dekoltu i grzbietów dłoni. Sprawia, że staje się ona pełna blasku. Skóra odzyskuje odpowiednie nawilżenie i młodzieńczą jędrność.

NCTF HA

Innowacja w zakresie regeneracji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Jest to kompleks witaminowy wzbogacony kwasem hialuronowym. Składniki tego preparatu odżywiają skórę i przyspieszają jej naturalną regenerację, jak również dają natychmiastowy efekt nawilżenia i ujędrnienia skóry.