Pracujemy na produktach takich marek jak:

FILORGA Laboratoires

Laboratorium Filorga specjalizuje się w komórkowej terapii przeciwstarzeniowej, tworzy preparaty służące do wypełniania zmarszczek, zabiegu mezoterapii oraz peelingi, doceniane przez specjalistów – lekarzy medycyny estetycznej i chirurgów. Filorga to także producent kosmetyków wywodzących się bezpośrednio z medycyny estetycznej.


MediDERMA

Firma Mediderma została założona 25 lat temu przez grupę dermatologów, na czele z doktorem Gabrielem Serrano, który jest również założycielem Laboratorium Sesderma, jednego z najbardziej uznanych laboratoriów, zajmujących się wytwarzaniem najwyższej jakości, najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych produktów do pielęgnacji skóry, obecnych w ponad 60 krajach.


MESOESTETIC

Mesoestetic (Hiszpania) – to specjalista w tworzeniu zaawansowanych technologicznie i bezpiecznych w stosowaniu preparatów wykorzystywanych w zabiegach medycyny estetycznej:

Od 1984 roku aż do dzisiaj firma mesoestetic® zayskała opinię referencyjnej firmy w sektorze medycyny estetycznej dzięki ciągłemu dążeniu do udoskonalania produktów, stałemu rozwojowi i licznym innowacjom. Założyciele firmy – Joan Carles Font i José Almansa mają ogromne doświadczenie w zakresie farmacji. Firma opracowała szereg produktów najwyższej jakości potwierdzonej badaniami naukowymi.


XYLOGIC

Marka Xylogic zawiera w swojej ofercie produkty zarówno do użytku profesjonalnego, jak i kosmetyki służące do codziennej pielęgnacji. Preparaty zapewniają szybkie, widoczne i optymalne efekty będąc uzupełnieniem i podtrzymaniem rezultatów zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Preparaty Xylogic są stworzone do pielęgnacji twarzy i ciała w odpowiedzi na najczęściej występujące skórne problemy związane z upływającym czasem – zmarszczki, utrata blasku i jędrności, przebarwienia i pękające naczynka. Xylogic w swojej ofercie posiada produkty ujędrniające, przeciwzmarszczkowe, rozświetlające, dotleniające, antyoksydacyjne oraz wzmacniające naczynka.