Mikrodermabrazja

Jest to bezbolesny zabieg skutecznie regenerujący i odmładzający skórę. Urządzenie do mikrodermabrazji wykorzystuje drobinki diamentu, które w sposób kontrolowany za pomocą podciśnienia przeprowadzają proces złuszczania. W ten sposób ścierają one martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia. Wskazaniami do zabiegu mikrodermabrazji są: fotostarzenie, małe zmarszczki, rozszerzone pory, zaskórniki, plamy starcze i posłoneczne, trądzik pospolity i blizny potrądzikowe, wiotka skóra, łojotok i suchość skóry, nadmierne rogowacenie.

Przy użyciu wielostopniowej głowicy z drobinkami diamentu automatycznie zostaje usunięty stary i zniszczony naskórek, stymulując jednocześnie i przyspieszając regenerację nowego, poprawiając krążenie i pobudzając produkcję kolagenu. W połączeniu z prawidłową pielęgnacją skóry metoda odmładza i przywraca miękkość skóry, dając uczucie komfortu i piękna.

Regeneracja naskórka przy tej nieinwazyjnej metodzie przebiega łagodnie, skóra po zabiegu jest delikatnie zaróżowiona. Mikrodermabrazja diamentowa działa na różne rodzaje skóry, nawet te najbardziej wrażliwe. Głębsze złuszczanie może: usunąć blizny i bliznowce, zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować zwiotczałą skórę, plamy, niewielkie zmarszczki, rozstępy, łojotok, trądzik. Już po pierwszym zabiegu można zaobserwować znaczną poprawę stanu skóry. Mikrodermabrazję można stosować jako pojedynczy zabieg, jednak dla uzyskania pełnego efektu najlepiej powtarzać ją co najmniej 4 razy w odstępach 7-14 dni. Rewelacyjne rezultaty daje połączenie mikrodermabrazji z zabiegami laserowymi np. z fotoodmładzaniem.


W cenie zabiegu

Mikrodermabrazja

Wprowadzenie ampułki za pomocą ultradźwięków

Maska kojąca kończąca zabieg