Mezoterapia mikroigłowa

To profesjonalny zabieg który jest jedną z alternatyw dla mezoterapii igłowej, a także głębokich peelingów chemicznych. To innowacyjny sposób regeneracji i odbudowy skóry. Zabieg mezoterapii mikroigłowej możemy wykonać przy pomocy urządzenia dermaroller lub dermapen w zależności od okolicy ciała jaka jest poddawana zabiegowi.

Urządzenia do mezoterapii mikroigłowej służą przede wszystkim do stymulacji skóry. Skóra reaguje na mikronakłucia jak na mikrouszkodzenia. Podczas procesu gojenia dochodzi do licznych procesów regeneracyjnych i stymulujących procesy naprawcze w tym do wzrostu częstotliwości podziałów fibroblastów, które zwiększają produkcję włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Stymulacja skóry jest delikatna, dzięki czemu komórki rozrodcze skóry i naczynka pozostają nieuszkodzone. Mikronakłuwanie pomaga nam przywrócić sprężystość skórze, poprawić nierównomierną kolorystykę, zredukować blizny, rozstępy i zmarszczki, poprawić owal twarzy. Mikronakłucia warstwy rogowej naskórka zwiększają penetrację składników aktywnych w głąb skóry.

Wskazania

Skóra starzejąca się, wiotka, mało elastyczna

Skóra wymagająca liftingu, poprawy owalu twarzy

Sample Heading

Zmiany potrądzikowe – ubytki, dziurki, blizny

Rozstępy

Blizny pooperacyjne

Wspomaganie terapii wypadania włosów

Przeciwwskazania

Ciąża, laktacja

Aktywny zapalny trądzik

Trądzik różowaty

Stany zapalne skóry

Aktywna opryszczka

Cukrzyca

Choroby nowotworowe


Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna przy użyciu urządzenia Dermapen

Dermapen to nowoczesne urządzenie które posiada funkcje automatycznego, pulsującego nakłuwania skóry co zwiększa efektywność zabiegu. Zabieg wykonany przy użyciu urządzenia dermapen jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta, nakłuwa skórę pionowo minimalizując efekty przypadkowego uszkodzenia skóry. Zabieg wykonuje się przy pomocy jednorazowych, sterylnych głowic wyposażonych w 9 lub 36 mikroigieł. Podczas wykonywania zabiegu istnieje możliwość regulacji długości mikronakłuć w zakresie 0,25 mm – 2 mm.

[vcex_divider style=”dotted” width=”100%” height=”1px” icon_color=”