Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, ujędrnienie biustu. Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiedni zestaw koktajli.


Substancje wykorzystywane w mezoterapii

Sól sodowa kwasu hialuronowego

Ekstrakt z nagietka

Ekstrakt z kasztanowca

Ekstrakt z nostrzyka

Ekstrakt ze skrzypu

Ekstrakt z karczocha

Rutyna

Gliceryna

Aktywna forma witaminy C

Kofeina

Białka jedwabiu

Karnityna

Krzemionka organiczna

Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem przyjemnym i przyjaznym, nie występuje żadne uczucie dyskomfortu, ewentualnie lekkie mrowienie. Dzięki możliwości regulacji parametrów, dostosowujemy terapię do progu odczuwania klientki.


Zastosowanie Mezoterapii

Cera naczyniowa, wrażliwa

Terapia przeciwzmarszczkowa

Przebarwienia

Terapia ujędrniająca

Terapia antycellulitowa

Dla uzyskania efektu należy poddać się serii zabiegów /co najmniej 4/ w odstępach 5-10 dni. Dla utrzymania efektu dobrze jest powtórzyć mezoterapię bezigłową raz na miesiąc.