Makijaż permanentny

Makijaż permanentny ma na celu podkreślenie lub poprawienie urody naturalnej. Ustom możemy dodać wyraźniejszy odcień czerwieni, brwiom nadać perfekcyjny kształt, zaznaczyć linię rzęs. Trwały makijaż  znajduje również zastosowanie w korekcie pozostałości po zabiegach chirurgicznych oraz defektów skórnych. Makijaż wykonujemy barwnikami pochodzenia naturalnego. Preparaty wprowadzamy do przestrzeni międzykomórkowej naskórka. Utrzymują one swoją wyrazistość od 3 do 5 lat. Zanikają w tempie ok 20% rocznie. Podczas zabiegu miejsca poddane makijażowi znieczulamy preparatem o silnym działaniu. Dzięki temu klientka nie odczuwa bólu. Po zabiegu może wystąpić obrzęk, zanika on jednak już następnego dnia. Przy makijażu ust trzy dni przed należy zażywać zapobiegawczo HEVIRAN. Po kilku tygodniach wykonujemy dopigmentowanie  w celu wzmocnienia i utrwalenia efektów, gdyż po pierwszym zabiegu barwnik może się wyłuszczyć nawet w 50%. Dopigmentowanie jest bezpłatne.


Makijaż permanentny ust

Wykonujemy zabieg zaznaczenia konturu, konturu z cieniem lub pełnego wypełnienia. Najlepszy efekt pełnych ust daje makijaż całej powierzchni czerwieni wargowej. Do zabiegu wykorzystujemy zazwyczaj odcienie czerwieni najbardziej zbliżone do kolorytu ust i dostosowane do typu urody. Na wyraźne życzenie klientki używamy silniejszych barw. Przed rozpoczęciem zabiegu zostaje obrysowany kształt, z ewentualną korektą, jeżeli usta nie są idealnie symetryczne. Podczas zabiegu stosujemy kilka rodzajów znieczulaczy, dzięki czemu redukujemy nieprzyjemne odczucia i dodatkowo eliminujemy opuchliznę.


Makijaż permanentny brwi

Dzięki makijażowi brwi można skorygować kształt, brak symetrii w wysokości i rozstawieniu. Bardzo istotną część zabiegu stanowi wyrysowanie kształtu takiego, który pod każdym względem będzie pasował do klientki i zostanie w pełni zaakceptowany. Dzięki temu makijaż przez cały czas wygląda naturalnie i jest idealnie dostosowany do urody i koloru włosów.


Makijaż permanentny oczu - kreska dolna i górna

Kreski wykonujemy zazwyczaj w kolorze czarnym. Dolna kreska może mieć kształt ciągły lub przerywany w postaci kropeczek między rzęsami. Kreskę górną można zrobić jedynie jako linę między rzęsami lub pogrubić ją do dowolnej, a estetycznej wielkości.


Makijaż w naszym gabinecie wykonywany jest przez linergistkę z wieloletnim doświadczeniem.